Jesteśmy na
rynku już 15 lat

Doświadczenie oraz solidność, to nas wyróżna

Zajmujemy się dostawą i montażem urządzeń służących do wykorzystywania energii odnawialnej, takich jak: instalacje fotowoltaiczne, kolektory słoneczne, pompy ciepła.
Nie ograniczamy się tylko do energii odnawialnej, zajmujemy się również wykonywaniem instalacji grzewczych i sanitarnych, kotłowni gazowych, węzłów ciepła i na paliwa stałe. Zajmujemy się również montażem odkurzaczy centralnych.
Obsługujemy klientów zarówno z sektora prywatnego jak również instytucjonalnych. Firma wyróżnia się nieszablonowymi rozwiązaniami – tam gdzie inni mówią STOP my mówimy JESZCZE !!!
Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, aby proponowane rozwiązania były uzasadnione ekonomicznie w inwestycji i eksploatacji.
Świadczymy kompleksową pomoc w staraniu się o dofinansowanie z programów „Czyste powietrze” oraz „Mój prąd”. Dla naszych klientów zakładających instalację fotowoltaiczną załatwiamy wszelkie formalności z Energą.
Nigdy nie zostawiamy klientów samych sobie, świadczymy usługi serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

Wykwalifikowany zaspół

Z miła chęcią doradzimy Tobie jak przygotować się do wszelakiego rodzaju remontu bądź budowy. Wskażemy najlepsze rozwiązania oraz fachowo doradzimy.

Nasi specjaliści przykładowy tekst, doradcą jakiś tekst

Perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo erspiciatis undeb illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicaboPerspiciatis unde